pvp

Metin2 Serverler metin2 pvp Metin2 Serverler Duyuru: Metin2 Pvp Serverler
header end
Metin2 Emek ServerReklam AlanıReklam AlanıReklam AlanıReklam AlanıReklam Alanı

Zindan2
SERVER BİLGİLERİ
0 OY





Server Adı
:
1-99 G BAŞLANGICLI EMEK SERVER.
Durum
:
Server Açık
Derece
:
Orta
Web Adresi
:
http://www.changemt2.com
Banner Kodunuzu Sitenize Ekleyin VİP Server Kazanın !!!
SERVER TANITIMI

---->ChangeMetin2 Server Özellikleri<----
--->1 Level başlar 99 Level biter.
--->Skiller G OLARAK ALINIR !!!
--->Her METİNDEN Ruh taşı düşmektedir.
--->Sorunsuz aktif 4 CH!
--->Sınırsız metin dedektörü, 
--->Sınırsız cesaret pelerini, 
--->Sınırsız yeşil pot, mor pot.
--->Oyun içi ch değiştirme aktiftir.
--->Katakomb officaldir ve açıktır.
--->Mavi ejderha officaldir ve açıktır.
--->Efsunlar Sabittir .
--->Minimap altında saat,tarih bulunmaktadır.
--->Biyolog görevleri aktiftir.
--->Sebnem bugu yoktur.
--->Kemer sistemi kapalıdır.
--->Simya gibi sonradan eklenen ve oyunun dengesini bozan özellikler kapalıdır.
--->Efsun botu aktiftir. F5 ile çalışır.
--->Barlar çalışmaktadır.
--->Hızlı Ekipman sistemi vardır.
--->Hızlı çıkış sistemi aktiftir.
--->+ Basma itemleri npcdedir.
--->Dazy Shield İle %100 Hile Koruması
--->Wsde can görme özelliği aktiftir.
--->Taşlar +4 olarak npcdedir.
--->UZAKTAN TİCARET SİSTEMİ AKTİF.
--->27.01.2016 SAAT 15:00DA BÜYÜK AÇILIŞ<----
SERVER SİTESİ:www.changemt2.com
Dönüşümler 
http://i.hizliresim.com/D4qJ5v.jpg
http://i.hizliresim.com/284ZOq.png
FACEBOOK SAYFASI:https://www.facebook.com/Changemt2official/?fref=ts

YORUMLAR
Metin2 Pvp Serverler

Metin2Serverler.NET

Ücretsiz olarak Metin2 PVP Serverler paylaşımlarının yapıldığı ve Metin2 PVP serverlerin bulunduğu, ücretsiz Metin2 tanıtım web adresiyiz.
T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Her yıl milyonlarca oyuncuya sahip kaliteli metin2 emek serverler paylaşımlarıyla birlikte metin2 server doldurma hedefleyen üyelerimiz kendi pvp serverler paylaşımlarını ücretsiz olarak yapabilirler. Editli yada editsiz olarak metin2 pvp paylaşımları yapılmakta ve oyunun kaliteli için metin2 user çekme işlemi yapmak zorundasınız. Kaliteli bir metin2 oyunu için kendinize iyi bir sunucu seçtikten sonra oyuncu kapasitenize göre bir metin2 pvp server açmanız gerekmektedir. Her tr tipi serverler oynanmasa da çeşitli emek server oyunları genel olarak çok fazla tutulmakta olup, wslik mt2 serverler de fazla rekabet görmektedir. Tr oyununa sonradan eklenen karakterlerden biri olan lycanlı metin2 serverler paylaşımları yapılmaktan ziyade son zamanlarda simyalı emek server ve editsiz metin2 serverler çok fazla oynanmaktadır. Oyuncuların fazla aradığı betalı pvp serverler genellikle farklı metin2 files oyunlarına duyarlanmış kaliteli serverler olmakta olup, saltanat tipi editli serverler'de fazla rekabetten ötürü günümüzde çok fazla oynanmaktadır. Kapanmayan ve çökmeyen iyi özelliklere sahip serverler arıyorsanız kendinize uygun olan çok onlineli pvp serverler tercih etmelisiniz. Metin2serverler.Net sitesi üzerinden yüzlerce ücretsiz olarak paylaşılmış metin2 serverler listelerine ulaşabilir, kendi mt2 pvpnizi metin2 reklam sitemizde paylaşabilir, kaliteli bir oyuncu için iyi bir tanıtım konusu açarak bu yıllardır eskimeyen mmo oyunu olan mt2 pvp oyununda fazla oyuncuya sahip olabilirsiniz. Kapanmayan mt2 serverler paylaşımları, metin2 pvp serverleri ve betasız olarak kurulmuş eski tip metin2 serverlerinden tutun metin2 gm kodları makalelerine kadar bir çok pvp server paylaşımlarınızı http://www.metin2serverler.net/metin2.html adresinde bulabilirsiniz.

www.metin2serverler.net - Pvp Serverler, Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp, Metin2 Tc
Sitemap
 
Metin2 Emek Server   Metin2 PVP Serverler   Metin2 Serverler   Metin2 PVP Tanıtım   Metin2 Server   Metin2 İndir   Metin2 PVP Reklam   Metin2 PVP Server Oyna   Metin2 Sunucu  Metin2 Server Nasıl Doldurulur   Metin2 Server Doldurma   Metin2 PVP Server Doldurma   Metin2 Emek Serverler   Metin2 Editsiz Serverler   Metin2 Wslik Serverler   Metin2 BK Düşürmeli Serverler   Metin2 User Çekme   Mt2 Serverler   Mt2 Server   Mt2 İndir  Mt2  M2   Metin2 Serverler Listesi   Ücretsiz Metin2 Serverler   Metin2 Serverler İsimleri   Metin2 Serverler   Metin2Serverler   Metin2 Serverlar   Google+