pvp

Metin2 Serverler metin2 pvp Metin2 Serverler Duyuru: Metin2 Pvp Serverler
header end
Metin2 Emek ServerReklam AlanıReklam AlanıReklam AlanıReklam AlanıReklam Alanı

Zindan2
SERVER BİLGİLERİ
0 OY

Server Adı
:
119 başlangıç 120 bitiş betalı sw
Durum
:
Server Açık
Derece
:
Kolay
Web Adresi
:
http://tek1mt2.ttnetbilisim.net
Banner Kodunuzu Sitenize Ekleyin VİP Server Kazanın !!!
SERVER TANITIMI

tek1mt2.ttnetbilisim .net [BOŞLUK SİİL] TEK 1 METİN 2 SW OZELLİKLERİ !! 119 BAŞLANGIÇ 120 BİTİŞ Başlangıçta 1T Yang Oyun başlangıcında şebnem bugu için kalıcı olarak etkiler verilir. Dönüşümler klasik dönüşümdür en son beta itemlerine dönüşülür. Bar sistemi aktif ( 1T Ve 2T'lik barlarda mevcut) Beceri sıfırlama Offical biyolog görevleri Örümcek zindanı 3. kat aktif. Çırak sandığı sistemi aktif. Hesap takas sistemi aktif. Toplamda 17 adet kask - bilezik - kolye küpe. Toplamda 8 adet çok farklı kostüm. Toplamda 12 adet çok farklı kostüm kaskları. Toplamda 34 adet binek - pet mühürleri. Offical catacomb sistemi. Offical eğitim dövüşü sistemi. Beta mapleri - silahları - zırhları aktif. Taşlar %100 olarak geçmektedir. Efsun arttırma kağıdı %100 olarak başarılı oluyor. Kutsama küresi npcde satılabilir. Sersemlik bugu kaldırıldı. Loncaya 154 kişi sınırı getirildi. Lonca savaşında skor 200 olarak ayarlandı. Yere atılan item 5 saniye içinde kaybolur. Zalimken item düşmüyücek şekilde ayarlandı. Ruh taşı bugu kapanmıştır. Shutdown komutu kaldırıldı. İtem çalma hilesi %100 olarak fixlendi. Backdoor fixlendi. Lonca savaşı açığı fixlendi. Buffer bug fixlendi. Kickhack fixlendi. Sequence fixlendi. Core befehler fixlendi. Sersemlik bugu fixlendi. Cmd açığı fixlendi. Internal fixlendi. F5 Tuşuna entegre edilmiş efsun botu. F6 Tuşuna entegre edilmiş oyun içi ch değiştirme sistemi. X Tuşuna entegre edilmiş bonus kontrol sistemi. Esc Tuşuna entegre edilmiş duyuru panosu. İtem çalma hilesi %100 engelli. .PY Hileler %100 engellİ. TEK1MT2 İYİ OYUNLAR DİLER

YORUMLAR
Metin2 Pvp Serverler

Metin2Serverler.NET

Ücretsiz olarak Metin2 PVP Serverler paylaşımlarının yapıldığı ve Metin2 PVP serverlerin bulunduğu, ücretsiz Metin2 tanıtım web adresiyiz.
T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Her yıl milyonlarca oyuncuya sahip kaliteli metin2 emek serverler paylaşımlarıyla birlikte metin2 server doldurma hedefleyen üyelerimiz kendi pvp serverler paylaşımlarını ücretsiz olarak yapabilirler. Editli yada editsiz olarak metin2 pvp paylaşımları yapılmakta ve oyunun kaliteli için metin2 user çekme işlemi yapmak zorundasınız. Kaliteli bir metin2 oyunu için kendinize iyi bir sunucu seçtikten sonra oyuncu kapasitenize göre bir metin2 pvp server açmanız gerekmektedir. Her tr tipi serverler oynanmasa da çeşitli emek server oyunları genel olarak çok fazla tutulmakta olup, wslik mt2 serverler de fazla rekabet görmektedir. Tr oyununa sonradan eklenen karakterlerden biri olan lycanlı metin2 serverler paylaşımları yapılmaktan ziyade son zamanlarda simyalı emek server ve editsiz metin2 serverler çok fazla oynanmaktadır. Oyuncuların fazla aradığı betalı pvp serverler genellikle farklı metin2 files oyunlarına duyarlanmış kaliteli serverler olmakta olup, saltanat tipi editli serverler'de fazla rekabetten ötürü günümüzde çok fazla oynanmaktadır. Kapanmayan ve çökmeyen iyi özelliklere sahip serverler arıyorsanız kendinize uygun olan çok onlineli pvp serverler tercih etmelisiniz. Metin2serverler.Net sitesi üzerinden yüzlerce ücretsiz olarak paylaşılmış metin2 serverler listelerine ulaşabilir, kendi mt2 pvpnizi metin2 reklam sitemizde paylaşabilir, kaliteli bir oyuncu için iyi bir tanıtım konusu açarak bu yıllardır eskimeyen mmo oyunu olan mt2 pvp oyununda fazla oyuncuya sahip olabilirsiniz. Kapanmayan mt2 serverler paylaşımları, metin2 pvp serverleri ve betasız olarak kurulmuş eski tip metin2 serverlerinden tutun metin2 gm kodları makalelerine kadar bir çok pvp server paylaşımlarınızı http://www.metin2serverler.net/metin2.html adresinde bulabilirsiniz.

www.metin2serverler.net - Pvp Serverler, Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp, Metin2 Tc
Sitemap
 
Metin2 Emek Server   Metin2 PVP Serverler   Metin2 Serverler   Metin2 PVP Tanıtım   Metin2 Server   Metin2 İndir   Metin2 PVP Reklam   Metin2 PVP Server Oyna   Metin2 Sunucu  Metin2 Server Nasıl Doldurulur   Metin2 Server Doldurma   Metin2 PVP Server Doldurma   Metin2 Emek Serverler   Metin2 Editsiz Serverler   Metin2 Wslik Serverler   Metin2 BK Düşürmeli Serverler   Metin2 User Çekme   Mt2 Serverler   Mt2 Server   Mt2 İndir  Mt2  M2   Metin2 Serverler Listesi   Ücretsiz Metin2 Serverler   Metin2 Serverler İsimleri   Metin2 Serverler   Metin2Serverler   Metin2 Serverlar   Google+