pvp

Metin2 Serverler metin2 pvp Metin2 Serverler Duyuru: Metin2 Pvp Serverler
header end
Metin2 Emek ServerReklam AlanıReklam AlanıReklam AlanıReklam AlanıReklam Alanı

Zindan2
SERVER BİLGİLERİ
0 OY

Server Adı
:
FanatikMetin2/75-105Bitir/EDİTSİZ O
Durum
:
Server Açık
Derece
:
Orta
Web Adresi
:
http://www.fanatikmetin2.com
Banner Kodunuzu Sitenize Ekleyin VİP Server Kazanın !!!
SERVER TANITIMI

  HAKKIMIZDA
İlk Sezonumuzda Online olduğumuzdan bu yana daima oyuncu memnuniyeti odaklı hizmet vermeye çalışan FanatikMetin2, ilk sezonunda sektördeki 8 Ayın sonunda kendisine duyulan güven nedeniyle artık hizmetleriyle ve oyuna getirdiği güncel yeniliklerle oyunu daima ileriye taşımayı hedeflemektedir.Sektöre biraz ara verdikten sonra oyunumuza duyulan güven nedeniyle 2 SEZON Olarak sektöre tekrar dönmeye karar verdik.llk sezonumuz 1 online kalıncaya kadar devam edip oyuncu kaybı yasadıgı için kapanmıstır.Oyunumuz ilk sezonunda Kolay olup bir süre sonra oyuncularımızın sıkıldıgı için oyuncu kaybı yaşamıstır ve buna rağmen 1 onlineye kadar açık kalmıstır.Bu sefer dönüşümlerden yana oyunumuzda bol ticaret olucaktır ve oyunumuz bu ticaret sayesinde uzun ömürlü olucaktır.

Metin2 PvP sektöründe olmamızın en büyük amaçlarından biri; Sizlere her geçen gün büyüyen bu sektörde kalıcı, uzun ömürlü ve kaliteli bir OYUN sunmaktır. Her geçen gün açılıp kapanan serverlerden herkesin bıktığını biliyoruz.Artık bizde buna bir son vermek istiyoruz.

Umuyoruz ki FanatikMetin2'y'i tercih ettiğiniz için memnun kalır, sizde FanatikMetin2 AİLESİNE adınızı yazdırabilirsiniz.

OYUN TANITIM VİDEOMUZ:

 

21.06.2015 Pazar Günü 21:30 Açılıs Videosu 5 DK'da +500 Online

 
★ Kesinlikle 'EDİT' Satışımız Yoktur.
★ 75 Level Başlar 105 Levelde Bitir.
★ %100 Hile Engelli.(Karacabay Ultimate)
Yeni Ticaret Sistemi
★ 5 Sekmeli Hızlı Ekipman
★ 5'li ve 7'li Efsun Botu
 Biyolog Sorunsuzdur.Tek seferde gecer.İtemler Npc'de mevcuttur.
★ Efsun Oranları Sabittir
★ +90 Leveller için kasılmalık özel map vardır.
 Beta Dönüşümlü.
 Lag,Loss,Ch Düşmesi Yaşanmaz !
 Aktif 4 CH
 %100 Türkce Bir Oyundur.
 Sağlam Bir ALT Yapımız Vardır.
 Sorunsuz Game Dosyası.
 Ejderha Odası 4Ch Giriş
 ŞEBNEM BUGU YOK!
 Ejderha Tanrı Bugu YOK!
 Karekter Kayma Bugu YOK!

 Her Pazar [KRAL]Tagı Ödüllü Lonca Turnuvası Vardır.
 Takımını Topla.Loncanı Kur!Bu Büyük Savasta Ekibinle Yerini Al..NPCLER-1

NPCLER-2


Fanatik Npc

1-) Server Koruması (Karacabay Ultimate v0.1 HackShield(Yeni Versiyon!)%100 Hile Eng)

2-4 Envanter Sistemi
3-) Efsun Kontrol Sistemi
4-) CH Değiştirme Sistemi
İd şifre girmeden oyun içersinden hızlıca ch değiştirelmenize yarar5-) Bugsuz Banka6-) Vs atarken rakibin canını görme7-) Hızlı Çıkış -Hızlı Kanal -Hızlı Ekipman Değiştirme

8-) Envanter Güvenliği

9-) 5'li ve 7'li Efsun Botu İle 12 İteme Aynı Anda Efsun Atmak

10-) Yeni Ticaret Sistemi


11-) Sorunsuz NP Sistemi12-) Bağırma Bayrak,PM,Lv.
13-) Oyun içi Tarih & Saat Sistemi14-) Yeni Çoklu Butonlar


15 -) Taskbar Butonları


16 -) Print Screen ile çekilen resmin yoluUmuyoruz ki FanatikMetin2'y'i tercih ettiğiniz için memnun kalır, sizde FanatikMetin2 AİLESİNE adınızı yazdırabilirsiniz.

YORUMLAR
Metin2 Pvp Serverler

Metin2Serverler.NET

Ücretsiz olarak Metin2 PVP Serverler paylaşımlarının yapıldığı ve Metin2 PVP serverlerin bulunduğu, ücretsiz Metin2 tanıtım web adresiyiz.
T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Her yıl milyonlarca oyuncuya sahip kaliteli metin2 emek serverler paylaşımlarıyla birlikte metin2 server doldurma hedefleyen üyelerimiz kendi pvp serverler paylaşımlarını ücretsiz olarak yapabilirler. Editli yada editsiz olarak metin2 pvp paylaşımları yapılmakta ve oyunun kaliteli için metin2 user çekme işlemi yapmak zorundasınız. Kaliteli bir metin2 oyunu için kendinize iyi bir sunucu seçtikten sonra oyuncu kapasitenize göre bir metin2 pvp server açmanız gerekmektedir. Her tr tipi serverler oynanmasa da çeşitli emek server oyunları genel olarak çok fazla tutulmakta olup, wslik mt2 serverler de fazla rekabet görmektedir. Tr oyununa sonradan eklenen karakterlerden biri olan lycanlı metin2 serverler paylaşımları yapılmaktan ziyade son zamanlarda simyalı emek server ve editsiz metin2 serverler çok fazla oynanmaktadır. Oyuncuların fazla aradığı betalı pvp serverler genellikle farklı metin2 files oyunlarına duyarlanmış kaliteli serverler olmakta olup, saltanat tipi editli serverler'de fazla rekabetten ötürü günümüzde çok fazla oynanmaktadır. Kapanmayan ve çökmeyen iyi özelliklere sahip serverler arıyorsanız kendinize uygun olan çok onlineli pvp serverler tercih etmelisiniz. Metin2serverler.Net sitesi üzerinden yüzlerce ücretsiz olarak paylaşılmış metin2 serverler listelerine ulaşabilir, kendi mt2 pvpnizi metin2 reklam sitemizde paylaşabilir, kaliteli bir oyuncu için iyi bir tanıtım konusu açarak bu yıllardır eskimeyen mmo oyunu olan mt2 pvp oyununda fazla oyuncuya sahip olabilirsiniz. Kapanmayan mt2 serverler paylaşımları, metin2 pvp serverleri ve betasız olarak kurulmuş eski tip metin2 serverlerinden tutun metin2 gm kodları makalelerine kadar bir çok pvp server paylaşımlarınızı http://www.metin2serverler.net/metin2.html adresinde bulabilirsiniz.

www.metin2serverler.net - Pvp Serverler, Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp, Metin2 Tc
Sitemap
 
Metin2 Emek Server   Metin2 PVP Serverler   Metin2 Serverler   Metin2 PVP Tanıtım   Metin2 Server   Metin2 İndir   Metin2 PVP Reklam   Metin2 PVP Server Oyna   Metin2 Sunucu  Metin2 Server Nasıl Doldurulur   Metin2 Server Doldurma   Metin2 PVP Server Doldurma   Metin2 Emek Serverler   Metin2 Editsiz Serverler   Metin2 Wslik Serverler   Metin2 BK Düşürmeli Serverler   Metin2 User Çekme   Mt2 Serverler   Mt2 Server   Mt2 İndir  Mt2  M2   Metin2 Serverler Listesi   Ücretsiz Metin2 Serverler   Metin2 Serverler İsimleri   Metin2 Serverler   Metin2Serverler   Metin2 Serverlar   Google+