pvp

Metin2 Serverler metin2 pvp Metin2 Serverler Duyuru: Metin2 Pvp Serverler
header end
Metin2 Emek ServerReklam AlanıReklam AlanıReklam AlanıReklam AlanıReklam Alanı

Zindan2
SERVER BİLGİLERİ
0 OY

Server Adı
:
Hem Wslik Hem Emek Lycanlı Simyalı
Durum
:
Server Açık
Derece
:
Kolay
Web Adresi
:
http://yepyeni2.ismetmt2.com
Banner Kodunuzu Sitenize Ekleyin VİP Server Kazanın !!!
SERVER TANITIMI

Site : http://www.ismetmt2.com

IsmetMetin2 Nedir?
IsmetMetin2, Resmi Sunuculara gelen yenilikleri kolaylaştırılmış şekilde kendi sunucularına eklemeyi, oyuncularına denettirmeyi resmi sunucularda elde etmeleri zor olan eşyalara nispeten daha kolay erişebilmelerini amaçlar.Resmi Sunucunun kolay hali olarak amaçlansa da oyunda her eşya kolay elde edilmez.Her oyuncunun kalıcı güce sahip olamaması adına ,güç arttıran süreli eşyalar daha zor elde edilmektedir ve eşyaların süreleri kısaltılmıştır.Bu sebeple güzel bonuslu bir kostüm ile 30/60/120 gün boyunca sefa süremeyecek, 3/4 günlük kostüm ile oynayıp süresi bittiğinde yenisini elde etmek için uğraşacaksınız.


IsmetMetin2 Genel Özellikleri
Resmi sunucuların kolaylaştırılmış versiyonu olmaya çalıştığımızdan dolayı sunucumuz Lycan'lıdır.


Başlangıç

 • Oyuna 1.Seviye Başlar ve birkaç saniye içerisinde kendiliğinden 70.seviye olursunuz.Bu süreç içinde ekrana Oyuna hoş geldiğinizi bildiren bir mesaj gelir.Bu mesajda oyun hakkına kısa bir hatırlatma yapılır.
 • 71.Seviyeye erişene kadar PvP(oyuncularla savaşma) korumasına sahipsinizdir.Bu sebeple 70.seviyede temel eşyalarınızı bonuslayıp seviye arttırmak amaçlı avlanmaya dönebilirsiniz.
 • Seviye sınırı 120 dir.70.Seviyeden 120.Seviyeye Hayvanları avlayarak 1-2Dakika içerisinde çıkarsınız.
 • Her karakter temel eriştiği seviye 70.seviyeye dair temel ekipmanlar ile oyuna başlar.


 
 

 • Köye gittiğiniz anda Öğretmenleriniz sizi , size becerilerinizi öğretmek için yanlarına çağırırır.Öğretmeninizden aldığınız beceriler Perfect Master düzeyinde olur ve 'V' tuşu ile erişebilirsiniz.
 • Oyun içinde Silah,Zırh,Kask,Ayakkabı bir üst seviyelerine dönüşebilir iken bazı eşyalar da üretilebilir.Üretilen eşya ile dönüştürülen eşyanın farkı, dönüştürülen eşyada bonus korunurken üretilen eşyada bonuslar,taşlar ve cevherler silinir.
 • Silah dönüşümleri temel olarak şu şekildedir:
 •  
 • Zırh Dönüşümlerinde 2 yol vardır:
 • Üretim Sistemi ile üretmek : Jae-Seon Kim
 • Seon-Pyeong ile dönüştürme yapmak : 4 Ejderha Pençesi 3 Ejderha Pulu
 • Jae-Seon Kim aracılığıyla üretim yapmak için gerekli malzemeler  Sandığından ve  Sandığından çıkar.
 •  Sandığı Hayvanlardan,  Sandığı ise +90.Seviye Metin Taşlarından çıkar.
 • Oyunda Üretim Sistemi Silah ve Zırh ile sınırlı değil, ayrıca takılar ve 115.seviye zırhları da üretim yoluyla üretilir:
 •  
 • Oyunda sıkça sorulabilecek olan sorular Yardım ve İpuçları Başlığı Altında Toplanmıştır.
YORUMLAR
Metin2 Pvp Serverler

Metin2Serverler.NET

Ücretsiz olarak Metin2 PVP Serverler paylaşımlarının yapıldığı ve Metin2 PVP serverlerin bulunduğu, ücretsiz Metin2 tanıtım web adresiyiz.
T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Her yıl milyonlarca oyuncuya sahip kaliteli metin2 emek serverler paylaşımlarıyla birlikte metin2 server doldurma hedefleyen üyelerimiz kendi pvp serverler paylaşımlarını ücretsiz olarak yapabilirler. Editli yada editsiz olarak metin2 pvp paylaşımları yapılmakta ve oyunun kaliteli için metin2 user çekme işlemi yapmak zorundasınız. Kaliteli bir metin2 oyunu için kendinize iyi bir sunucu seçtikten sonra oyuncu kapasitenize göre bir metin2 pvp server açmanız gerekmektedir. Her tr tipi serverler oynanmasa da çeşitli emek server oyunları genel olarak çok fazla tutulmakta olup, wslik mt2 serverler de fazla rekabet görmektedir. Tr oyununa sonradan eklenen karakterlerden biri olan lycanlı metin2 serverler paylaşımları yapılmaktan ziyade son zamanlarda simyalı emek server ve editsiz metin2 serverler çok fazla oynanmaktadır. Oyuncuların fazla aradığı betalı pvp serverler genellikle farklı metin2 files oyunlarına duyarlanmış kaliteli serverler olmakta olup, saltanat tipi editli serverler'de fazla rekabetten ötürü günümüzde çok fazla oynanmaktadır. Kapanmayan ve çökmeyen iyi özelliklere sahip serverler arıyorsanız kendinize uygun olan çok onlineli pvp serverler tercih etmelisiniz. Metin2serverler.Net sitesi üzerinden yüzlerce ücretsiz olarak paylaşılmış metin2 serverler listelerine ulaşabilir, kendi mt2 pvpnizi metin2 reklam sitemizde paylaşabilir, kaliteli bir oyuncu için iyi bir tanıtım konusu açarak bu yıllardır eskimeyen mmo oyunu olan mt2 pvp oyununda fazla oyuncuya sahip olabilirsiniz. Kapanmayan mt2 serverler paylaşımları, metin2 pvp serverleri ve betasız olarak kurulmuş eski tip metin2 serverlerinden tutun metin2 gm kodları makalelerine kadar bir çok pvp server paylaşımlarınızı http://www.metin2serverler.net/metin2.html adresinde bulabilirsiniz.

www.metin2serverler.net - Pvp Serverler, Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp, Metin2 Tc
Sitemap
 
Metin2 Emek Server   Metin2 PVP Serverler   Metin2 Serverler   Metin2 PVP Tanıtım   Metin2 Server   Metin2 İndir   Metin2 PVP Reklam   Metin2 PVP Server Oyna   Metin2 Sunucu  Metin2 Server Nasıl Doldurulur   Metin2 Server Doldurma   Metin2 PVP Server Doldurma   Metin2 Emek Serverler   Metin2 Editsiz Serverler   Metin2 Wslik Serverler   Metin2 BK Düşürmeli Serverler   Metin2 User Çekme   Mt2 Serverler   Mt2 Server   Mt2 İndir  Mt2  M2   Metin2 Serverler Listesi   Ücretsiz Metin2 Serverler   Metin2 Serverler İsimleri   Metin2 Serverler   Metin2Serverler   Metin2 Serverlar   Google+