pvp

Metin2 Serverler metin2 pvp Metin2 Serverler Duyuru: Metin2 Pvp Serverler
header end
Metin2 Emek ServerReklam AlanıReklam AlanıReklam AlanıReklam AlanıReklam Alanı

Zindan2
SERVER BİLGİLERİ
0 OY

Server Adı
:
Metin2 Serverleri Ne Kadar Güvenli
Durum
:
Server Açık
Derece
:
Kolay
Web Adresi
:
http://www.metin2serverler.net
Banner Kodunuzu Sitenize Ekleyin VİP Server Kazanın !!!
SERVER TANITIMI

Metin2 Serverleri Ne Kadar Güvenli ?

Strateji ve aynı zamanda savaş oyunu kategorisinde hiç süphesiz Türkiye üzerinde en çok oynanan oyunların başında gelen Metin2 oyunu serverlarını birleştirdi. Sonrasında popüler olanlar ve olmayanlar arasında bir eşitleme sağlanmaya çalışıldı.

 

Bu güncelleme ne kadar eşitleme amaçlı yapılsa da zamanla krakter sahiplerinin oyuna olan ilgileri sayesinde metin2 pvp serverler arasında yine açık ara farklılıklar oluştu. Zorluk derecesine ve aynı zamanda popülerliğine göre değişkenlik gösteren serverların yanı sıra şehirler, arkadaş grupları, yaş grupları gibi birçok özelliklere bağlı ayrılıyor. Popüler serverlarda yer almak için mt2 pvp serverler için kendi koydukları kurallara uyan karakterlere sahip olmak gerekiyor. krakterler konusunda ilk üyelik esnasında birden fazla seçenek sunuluyor. Ninja, şura, şaman, savaşçı gibi seçenekler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Bazı serverlarda ise bu durum biraz farklı oluyor. Zira server da fazlasıyla olan bir krakter belirli bir süre kabul edilmiyor. Birde isimle iki kullanıcıya serverlarda izin verilmiyor. Milyonlarca kullanıcıya sahip olan metin2 pvp oyununda edinilen karaktere verilen isim (nick) bir daha değiştirilemez. Bu nedenle doğru seçim yapmak önemlidir. Ayrıca bir mail adresi üzerinden sadece bir tane oyuncu alınabilir. Çar olarak adlandırılan krakterlerin kıyafetleri kendilerine özeldir. Erkek veya kız olarak seçilebilen krakterler birbirleri arasınd evlendirme işlemi yapılabilen bir oyun sistemine sahiptir. Her levelde farklı özellikler kazanılmasının yanı sıra kazanılan savaşlar sonrasında verilen ödüller kullanıcının krakterini güçlendiriyor. Daha büyük leveller ile savaşabilme yetisine sahip olan krakterler oyunu daha zevkli hale getiriyor. Özellikle taş kesmek, kulede level kazanmak gibi aktivitelerde grup olarak hareket etmek tek kişinin değil, birden fazla kişinin kazanmasına yardımcı oluyor.

Eğlence ve aynı zamanda kazanma iç güdüsünü tetikleyen bir oyun olması nedeni ile günden güne kullanıcı sayısını çoğaltan Metin2 oyununda hergün yeni bir güncelleme ve yenilik gerçekleşiyor. Bu yenilikler her server da farklı zamanlarda yansıtılıyor. Bu da serverlar arası çekişmeyi güçlendiriyor. Krakter seçimi ve isim seçimi ilk aşamada dikkatli bir şekilde yapıldığında yıllarca bıkmadan oynanan oyunda yüksek level kazanmak için büyük özveri gerekiyor.

YORUMLAR
Metin2 Pvp Serverler

Metin2Serverler.NET

Ücretsiz olarak Metin2 PVP Serverler paylaşımlarının yapıldığı ve Metin2 PVP serverlerin bulunduğu, ücretsiz Metin2 tanıtım web adresiyiz.
T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Her yıl milyonlarca oyuncuya sahip kaliteli metin2 emek serverler paylaşımlarıyla birlikte metin2 server doldurma hedefleyen üyelerimiz kendi pvp serverler paylaşımlarını ücretsiz olarak yapabilirler. Editli yada editsiz olarak metin2 pvp paylaşımları yapılmakta ve oyunun kaliteli için metin2 user çekme işlemi yapmak zorundasınız. Kaliteli bir metin2 oyunu için kendinize iyi bir sunucu seçtikten sonra oyuncu kapasitenize göre bir metin2 pvp server açmanız gerekmektedir. Her tr tipi serverler oynanmasa da çeşitli emek server oyunları genel olarak çok fazla tutulmakta olup, wslik mt2 serverler de fazla rekabet görmektedir. Tr oyununa sonradan eklenen karakterlerden biri olan lycanlı metin2 serverler paylaşımları yapılmaktan ziyade son zamanlarda simyalı emek server ve editsiz metin2 serverler çok fazla oynanmaktadır. Oyuncuların fazla aradığı betalı pvp serverler genellikle farklı metin2 files oyunlarına duyarlanmış kaliteli serverler olmakta olup, saltanat tipi editli serverler'de fazla rekabetten ötürü günümüzde çok fazla oynanmaktadır. Kapanmayan ve çökmeyen iyi özelliklere sahip serverler arıyorsanız kendinize uygun olan çok onlineli pvp serverler tercih etmelisiniz. Metin2serverler.Net sitesi üzerinden yüzlerce ücretsiz olarak paylaşılmış metin2 serverler listelerine ulaşabilir, kendi mt2 pvpnizi metin2 reklam sitemizde paylaşabilir, kaliteli bir oyuncu için iyi bir tanıtım konusu açarak bu yıllardır eskimeyen mmo oyunu olan mt2 pvp oyununda fazla oyuncuya sahip olabilirsiniz. Kapanmayan mt2 serverler paylaşımları, metin2 pvp serverleri ve betasız olarak kurulmuş eski tip metin2 serverlerinden tutun metin2 gm kodları makalelerine kadar bir çok pvp server paylaşımlarınızı http://www.metin2serverler.net/metin2.html adresinde bulabilirsiniz.

www.metin2serverler.net - Pvp Serverler, Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp, Metin2 Tc
Sitemap
 
Metin2 Emek Server   Metin2 PVP Serverler   Metin2 Serverler   Metin2 PVP Tanıtım   Metin2 Server   Metin2 İndir   Metin2 PVP Reklam   Metin2 PVP Server Oyna   Metin2 Sunucu  Metin2 Server Nasıl Doldurulur   Metin2 Server Doldurma   Metin2 PVP Server Doldurma   Metin2 Emek Serverler   Metin2 Editsiz Serverler   Metin2 Wslik Serverler   Metin2 BK Düşürmeli Serverler   Metin2 User Çekme   Mt2 Serverler   Mt2 Server   Mt2 İndir  Mt2  M2   Metin2 Serverler Listesi   Ücretsiz Metin2 Serverler   Metin2 Serverler İsimleri   Metin2 Serverler   Metin2Serverler   Metin2 Serverlar   Google+