pvp

Metin2 Serverler metin2 pvp Metin2 Serverler Duyuru: Metin2 Pvp Serverler
header end
Metin2 Emek ServerReklam AlanıReklam AlanıReklam AlanıReklam AlanıReklam Alanı

Zindan2
SERVER BİLGİLERİ
0 OY

Server Adı
:
PAZARTESİ ACILIYOR TR TADINDA EMEK
Durum
:
Server Açık
Derece
:
Zor
Web Adresi
:
http://https://www.facebook.com/FanzeaOfficial
Banner Kodunuzu Sitenize Ekleyin VİP Server Kazanın !!!
SERVER TANITIMI

13.04.2015 de sizlerleyiz  pazartesi

Hiç uzatmama gerek yok

Mt2 tr tadında emek server Fanzea-MT2 Salı veya çarsamba gunu sızlerle

Pazartesı sunucuyu alıcaz 4 aylık olarak 

Fanzea-MT2 Salı veya çarsamba gunu sızlerle

1lv basla 105 bıtıs betalı beta yapması kesınlıkle zordur

+basma NPC DE yok  slotlardan elde edebılırsınız

shırlı metal NPC DE yok metınlerden veya boss lardan elde edılır

Kutsama npc de 2m olarak war

efsun npc de 200 k efsun oranları 10 12 15 olarak duzenlıdır

oyun içi f5 tusunda efsun botu mevcuttur

Metınlerden 3-4 bk atmakta 45 ustu metınlarden ruh tası atmakta

Droplar 50-75 arası Cumartesı Pazar 100 veya 150 olmakta

her hafta sonu düzentli event ler ox,metineventi v.s v.s

Kesinlikle yardım yotur bu konuda rahat olun

%98 hıle engelı hılesız kesıntısız bı oyun tadı

%100 edıtsız ve gm yardımı kesınlıkle yoktur

eskı turku ozledıysen gel mt2 tr tadında %100 emek sw emek sevıyorsan gel emeklerınız bızımle guvende  swnın yedeklerı haftada  2 kez alınmakta  user gelsın dıye demıyorum sw nın kapanması ımkansız 

Ilk 105 lw olana  Bırıncı Tagı verılecek mesela [B]Nıck

tag demısken haftalık lonca tunuvaları aylık ws turnuvaları mevcut  kazananlara [KRAL] TAGI

sımdılık tanıtımımız bu kadar devamı ıcın takıpte kalın facesayfasından sw acıldıgında yayınlanıcaktır

https://www.facebook.com/FanzeaOfficial

SENDE SW ACILDIGINDA SIRALAMADA YERINI KAP

YORUMLAR
Metin2 Pvp Serverler

Metin2Serverler.NET

Ücretsiz olarak Metin2 PVP Serverler paylaşımlarının yapıldığı ve Metin2 PVP serverlerin bulunduğu, ücretsiz Metin2 tanıtım web adresiyiz.
T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Her yıl milyonlarca oyuncuya sahip kaliteli metin2 emek serverler paylaşımlarıyla birlikte metin2 server doldurma hedefleyen üyelerimiz kendi pvp serverler paylaşımlarını ücretsiz olarak yapabilirler. Editli yada editsiz olarak metin2 pvp paylaşımları yapılmakta ve oyunun kaliteli için metin2 user çekme işlemi yapmak zorundasınız. Kaliteli bir metin2 oyunu için kendinize iyi bir sunucu seçtikten sonra oyuncu kapasitenize göre bir metin2 pvp server açmanız gerekmektedir. Her tr tipi serverler oynanmasa da çeşitli emek server oyunları genel olarak çok fazla tutulmakta olup, wslik mt2 serverler de fazla rekabet görmektedir. Tr oyununa sonradan eklenen karakterlerden biri olan lycanlı metin2 serverler paylaşımları yapılmaktan ziyade son zamanlarda simyalı emek server ve editsiz metin2 serverler çok fazla oynanmaktadır. Oyuncuların fazla aradığı betalı pvp serverler genellikle farklı metin2 files oyunlarına duyarlanmış kaliteli serverler olmakta olup, saltanat tipi editli serverler'de fazla rekabetten ötürü günümüzde çok fazla oynanmaktadır. Kapanmayan ve çökmeyen iyi özelliklere sahip serverler arıyorsanız kendinize uygun olan çok onlineli pvp serverler tercih etmelisiniz. Metin2serverler.Net sitesi üzerinden yüzlerce ücretsiz olarak paylaşılmış metin2 serverler listelerine ulaşabilir, kendi mt2 pvpnizi metin2 reklam sitemizde paylaşabilir, kaliteli bir oyuncu için iyi bir tanıtım konusu açarak bu yıllardır eskimeyen mmo oyunu olan mt2 pvp oyununda fazla oyuncuya sahip olabilirsiniz. Kapanmayan mt2 serverler paylaşımları, metin2 pvp serverleri ve betasız olarak kurulmuş eski tip metin2 serverlerinden tutun metin2 gm kodları makalelerine kadar bir çok pvp server paylaşımlarınızı http://www.metin2serverler.net/metin2.html adresinde bulabilirsiniz.

www.metin2serverler.net - Pvp Serverler, Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp, Metin2 Tc
Sitemap
 
Metin2 Emek Server   Metin2 PVP Serverler   Metin2 Serverler   Metin2 PVP Tanıtım   Metin2 Server   Metin2 İndir   Metin2 PVP Reklam   Metin2 PVP Server Oyna   Metin2 Sunucu  Metin2 Server Nasıl Doldurulur   Metin2 Server Doldurma   Metin2 PVP Server Doldurma   Metin2 Emek Serverler   Metin2 Editsiz Serverler   Metin2 Wslik Serverler   Metin2 BK Düşürmeli Serverler   Metin2 User Çekme   Mt2 Serverler   Mt2 Server   Mt2 İndir  Mt2  M2   Metin2 Serverler Listesi   Ücretsiz Metin2 Serverler   Metin2 Serverler İsimleri   Metin2 Serverler   Metin2Serverler   Metin2 Serverlar   Google+