pvp

Metin2 Serverler metin2 pvp Metin2 Serverler Duyuru: Metin2 Pvp Serverler
header end
Metin2 Emek ServerReklam AlanıReklam AlanıReklam AlanıReklam AlanıReklam Alanı

Zindan2
SERVER BİLGİLERİ
0 OY

Server Adı
:
Saltanat Tipi 61-120 M2FR
Durum
:
Server Açık
Derece
:
Orta
Web Adresi
:
http://m2fr.com/
Banner Kodunuzu Sitenize Ekleyin VİP Server Kazanın !!!
SERVER TANITIMI

Site: http://m2fr.com/

Facebook: www.facebook.com/metin2four


61 Level Başlangıç 120 Level Bitiş
Başlangıç İtemleri ve Şebnem Yüzüğü Başlangıçta Verilir.Açıksızdır.
Özel Tasarım Dünya Haritası Mevcuttur.Işınlanma Yüzüğü Tarih Oldu! CTRL +J İle Açılır.
Dönüşümler Ne Kolay Nede Zordur Tam Tadında.
 Hızlı Ch Değiştirme Sistemi Yoktur.Bu Hatalı Bir Sistemdir.CHLERİ Laga Sokar ve Kapatır.
 Gemi Savaşı Sistemi Özel Olarak Baştan Kodlanmıştır ve Kazanan Bayrağa Boss Adası Ödülü.
 Boss Avcıları Sistemi Özel Olarak Baştan Kodlanmıştır ve Her Hafta 1.ciye Ep Ödülü ve [AVCI] Tag ödülü.
Savun yok et sistemi açıksız olarak baştan kodlanmıştır ve kazanan bayrağa özel haritada event ödülü.
4CHLİ Ejderha Sistemi Baştan Kodlanmıştır.CH Değiştirip Başka CH geçemezsiniz.İçeri Girip Çıkıldığında 1 saat bugta kalmaz.3 Kıvrıkla girilir içeriye her generalden 3 kıvrık çıkar.Generallere hızlıca gitmek için tılsımlar cadıdan çıkar 3 adet.
4CHLİ Barones Örümceği Sistemi Baştan Kodlanmıştır.Odayı Parti Başkanı Kurar ve İçeriye Kaç Parti Üyesinin Alıncağını belirler (TÜRKİYEDE TEK) onun haricinde odaya kimseyi almaz.Official sistem Arachnida Anahtarı ile girilir ve bu anahtar kraliçeden çıkar 30 dakika içinde kullanılmazsa kaybolur.
Oyun içi Event Takvimi Sistemi Oyunun İçinden Eventler Hangi Gün Bakabilirsiniz.
Yeni Arbana Diyarı haritası eklenmiştir ve Arbana Diyarında Özel Etkinlik Kodlanmıştır.Bu etkinlik aşşağıda tanıtılacaktır.
Hızlı Cıkış Sistemi Aktif .
Hızlı Ekipman Değiştirme Özelliği Aktif.
Efsun Kontrol Sistemi Aktif (X tuşu)
Sorunsuz Efsun Botu Aktif (F5)
Envanterinizde EP Miktarınız Görünür.
Sorunsuz Şeytan Kulesi.
Sınırsız Cesaret Pelerini Sistemi.
Eşya Silme Sistemi Aktif. İstenilen Level'de Skill Sıfırlama Sistemi Aktif ve P Npc Mevcut.
Biyolog Sistemi Aktif .Buz Topuna Kadar Npcden Satın Alırsınız Ondan Sonrası Düşürmelidir.
+ Basma İtemi istemez sadece dönüştürürken item ister.
Slotlardan Yere Düşen Yang Direk Envanterinize Gelmektedir
Ve Daha Sayamayacağımız kadar bir sürü özellik....
Bilgi Npc Eklidir.Hangi Dönüşüm İtemlerini Nerden Çıkaracağınız Yazar.

Serverin Db Log Game99 Log Auth Log Mysql Log Ayarları Yapılmıştır.Log Tutmaz 0 Lag 0 Loss.

YORUMLAR
Metin2 Pvp Serverler

Metin2Serverler.NET

Ücretsiz olarak Metin2 PVP Serverler paylaşımlarının yapıldığı ve Metin2 PVP serverlerin bulunduğu, ücretsiz Metin2 tanıtım web adresiyiz.
T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Her yıl milyonlarca oyuncuya sahip kaliteli metin2 emek serverler paylaşımlarıyla birlikte metin2 server doldurma hedefleyen üyelerimiz kendi pvp serverler paylaşımlarını ücretsiz olarak yapabilirler. Editli yada editsiz olarak metin2 pvp paylaşımları yapılmakta ve oyunun kaliteli için metin2 user çekme işlemi yapmak zorundasınız. Kaliteli bir metin2 oyunu için kendinize iyi bir sunucu seçtikten sonra oyuncu kapasitenize göre bir metin2 pvp server açmanız gerekmektedir. Her tr tipi serverler oynanmasa da çeşitli emek server oyunları genel olarak çok fazla tutulmakta olup, wslik mt2 serverler de fazla rekabet görmektedir. Tr oyununa sonradan eklenen karakterlerden biri olan lycanlı metin2 serverler paylaşımları yapılmaktan ziyade son zamanlarda simyalı emek server ve editsiz metin2 serverler çok fazla oynanmaktadır. Oyuncuların fazla aradığı betalı pvp serverler genellikle farklı metin2 files oyunlarına duyarlanmış kaliteli serverler olmakta olup, saltanat tipi editli serverler'de fazla rekabetten ötürü günümüzde çok fazla oynanmaktadır. Kapanmayan ve çökmeyen iyi özelliklere sahip serverler arıyorsanız kendinize uygun olan çok onlineli pvp serverler tercih etmelisiniz. Metin2serverler.Net sitesi üzerinden yüzlerce ücretsiz olarak paylaşılmış metin2 serverler listelerine ulaşabilir, kendi mt2 pvpnizi metin2 reklam sitemizde paylaşabilir, kaliteli bir oyuncu için iyi bir tanıtım konusu açarak bu yıllardır eskimeyen mmo oyunu olan mt2 pvp oyununda fazla oyuncuya sahip olabilirsiniz. Kapanmayan mt2 serverler paylaşımları, metin2 pvp serverleri ve betasız olarak kurulmuş eski tip metin2 serverlerinden tutun metin2 gm kodları makalelerine kadar bir çok pvp server paylaşımlarınızı http://www.metin2serverler.net/metin2.html adresinde bulabilirsiniz.

www.metin2serverler.net - Pvp Serverler, Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp, Metin2 Tc
Sitemap
 
Metin2 Emek Server   Metin2 PVP Serverler   Metin2 Serverler   Metin2 PVP Tanıtım   Metin2 Server   Metin2 İndir   Metin2 PVP Reklam   Metin2 PVP Server Oyna   Metin2 Sunucu  Metin2 Server Nasıl Doldurulur   Metin2 Server Doldurma   Metin2 PVP Server Doldurma   Metin2 Emek Serverler   Metin2 Editsiz Serverler   Metin2 Wslik Serverler   Metin2 BK Düşürmeli Serverler   Metin2 User Çekme   Mt2 Serverler   Mt2 Server   Mt2 İndir  Mt2  M2   Metin2 Serverler Listesi   Ücretsiz Metin2 Serverler   Metin2 Serverler İsimleri   Metin2 Serverler   Metin2Serverler   Metin2 Serverlar   Google+