pvp

Metin2 Serverler metin2 pvp Metin2 Serverler Duyuru: Metin2 Pvp Serverler
header end
Metin2 Emek ServerReklam AlanıReklam AlanıReklam AlanıReklam AlanıReklam Alanı

Zindan2
SERVER BİLGİLERİ
0 OY

Server Adı
:
kabusmt2.ttnetbilişim.net
Durum
:
Server Açık
Derece
:
Kolay
Web Adresi
:
http://kabusmt2.ttnetbilişim.net
Banner Kodunuzu Sitenize Ekleyin VİP Server Kazanın !!!
SERVER TANITIMI

kabusmt2.ttnetbi lisim.net
boşlu silin 
Server özellikleri:
AÇILIŞ TARİHİ 07:03:2015 SAATİ 09:00
105 Level Başlangıç
105 Level Sınır
500M PARA İLE BAŞLAR
BETA ZIRLAR VE SİLAH LAR  NPC DE VARDIR
WSLİK SERVERDİR
GM alımı kesinlikle yokdr 
%100 Editsiz Server
%100 Türkçe Bir Server
Sorunsuz Ox Eventi
Sorunsuz 4 CH Aktif
Sorunsuz Saç Stilleri
Sorunsuz Pet Sistemi
Sorunsuz 3 Yol Savaşı
Sorunsuz Devil Catacomb
Sorunsuz 9 Kat Şeytan Kulesi
Sorunsuz Lonca Savaş Arenası
Her CH'de Kristal Oda mevcut
8 GB Boyutunda Sağlam Bir Alt Yapı
Lonca Savaş Turnuvaları Sorunsuzdur
Lag ve Bug Yok Açıklar Kapatılmıştır.
Silah Dönüşümleri Aktif 
Zırh Dönüşümleri Aktif 
Sürgün 1.Kat Sonunda Sabit Buz Cadısı
Generaller Sorunsuzdur.
Sorunsuz Full Türkçe Biyolog Görevleri
Tüm Boss,Slot ve Metinlerin Exp,Yang,İtem Dropları ayarlanmıştır
NPC'de +4 Taşlar Mevcuttur (500k)
Anti Exp Yüzüğü Aktif.
Professional Ekip
Şebnem Bugu Fix.
F5 Tuşunda entegreli 5 li efsun botu.
Oyunda 0 lag 0 sorun. 4 GB RAM..
Ay ışığı define sandığı etkinliği , 
Özel olarak kodlanmış reklamsız,trojensiz hile koruma sistemi
Oyun içi sıralama
F6 Tuşuna Hızlı CH Değiştirme Eklendi

 

YORUMLAR
Metin2 Pvp Serverler

Metin2Serverler.NET

Ücretsiz olarak Metin2 PVP Serverler paylaşımlarının yapıldığı ve Metin2 PVP serverlerin bulunduğu, ücretsiz Metin2 tanıtım web adresiyiz.
T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Her yıl milyonlarca oyuncuya sahip kaliteli metin2 emek serverler paylaşımlarıyla birlikte metin2 server doldurma hedefleyen üyelerimiz kendi pvp serverler paylaşımlarını ücretsiz olarak yapabilirler. Editli yada editsiz olarak metin2 pvp paylaşımları yapılmakta ve oyunun kaliteli için metin2 user çekme işlemi yapmak zorundasınız. Kaliteli bir metin2 oyunu için kendinize iyi bir sunucu seçtikten sonra oyuncu kapasitenize göre bir metin2 pvp server açmanız gerekmektedir. Her tr tipi serverler oynanmasa da çeşitli emek server oyunları genel olarak çok fazla tutulmakta olup, wslik mt2 serverler de fazla rekabet görmektedir. Tr oyununa sonradan eklenen karakterlerden biri olan lycanlı metin2 serverler paylaşımları yapılmaktan ziyade son zamanlarda simyalı emek server ve editsiz metin2 serverler çok fazla oynanmaktadır. Oyuncuların fazla aradığı betalı pvp serverler genellikle farklı metin2 files oyunlarına duyarlanmış kaliteli serverler olmakta olup, saltanat tipi editli serverler'de fazla rekabetten ötürü günümüzde çok fazla oynanmaktadır. Kapanmayan ve çökmeyen iyi özelliklere sahip serverler arıyorsanız kendinize uygun olan çok onlineli pvp serverler tercih etmelisiniz. Metin2serverler.Net sitesi üzerinden yüzlerce ücretsiz olarak paylaşılmış metin2 serverler listelerine ulaşabilir, kendi mt2 pvpnizi metin2 reklam sitemizde paylaşabilir, kaliteli bir oyuncu için iyi bir tanıtım konusu açarak bu yıllardır eskimeyen mmo oyunu olan mt2 pvp oyununda fazla oyuncuya sahip olabilirsiniz. Kapanmayan mt2 serverler paylaşımları, metin2 pvp serverleri ve betasız olarak kurulmuş eski tip metin2 serverlerinden tutun metin2 gm kodları makalelerine kadar bir çok pvp server paylaşımlarınızı http://www.metin2serverler.net/metin2.html adresinde bulabilirsiniz.

www.metin2serverler.net - Pvp Serverler, Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp
Sitemap
 
Metin2 Emek Server   Metin2 PVP Serverler   Metin2 Serverler   Metin2 PVP Tanıtım   Metin2 Server   Metin2 İndir   Metin2 PVP Reklam   Metin2 PVP Server Oyna   Metin2 Sunucu  Metin2 Server Nasıl Doldurulur   Metin2 Server Doldurma   Metin2 PVP Server Doldurma   Metin2 Emek Serverler   Metin2 Editsiz Serverler   Metin2 Wslik Serverler   Metin2 BK Düşürmeli Serverler   Metin2 User Çekme   Mt2 Serverler   Mt2 Server   Mt2 İndir  Mt2  M2   Metin2 Serverler Listesi   Ücretsiz Metin2 Serverler   Metin2 Serverler İsimleri   Metin2 Serverler   Metin2Serverler   Metin2 Serverlar   Google+