Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Tanıtım konusu nasıl hazırlanmalı? Nelere dikkat edilmeli?
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz

Merhabalar MTP.V1 Üyeleri ve ziyaretçiler,

Tanıtım sitelerinin çoğunda size koşul olmaksızın makale açtırırlar bunun onlara katkısı vardır fakat sizin bulunabilirliğiniz için hiç bir katkısı yoktur. bu yaptığınız sadece onlara fazladan bir makale daha katar bizim sistemimiz tamamen sizler için yazılmış bir sistemdir. Kurallara uygun şekil'de makalenizi yazar iseniz çok kısa süre'de google'da arananlara çıkacaksınız ve bu sayede daha çok erişim olacağı için daha fazla oyuncuya sahip olucaksınız.

TANITIM BAŞLIĞI NASIL OLMALI?

Bu konu ile ilgili tanıtım oluşturduğunuz'da form elemanı altında neden olmalı ile ilgili kısa bir tanım göreceksiniz.
O alanda da yazdığımız gibi tanıtım başlığı en önemli 1 unsurdur, seçtiğiniz başlık sıralamadaki yerinizi ve aranabilirliğinizi büyük ölçüde etkileyecektir.


PEKİ BU TANITIM BAŞLIĞINI YAZARKEN NNELERE DİKKAT EDİLMELİ?

 • Başlık her zaman oyunun adıyla başlamalı
 • İkinci unsur seviye yazılmalı 1-105, 55-250, vb.
 • Zorluk tipi yazılmalı Zor Emek,Orta Emek, Kolay Emek Vslik vb.
 • Daha sonra ise eğer oyun da daha önce yapılmamış bir sisteminiz var ise veya en çok rağbet gören bir sisteminiz onu kısaca ekleyin örneğin; Mobil uygulama, market içi oyunlar, vb.
 • başlık maksimum 65 karakter olmalı bundan fazlası arama sayfalarında ... şeklin'de görüneceği için size katkısı olmayacaktır.
 • Son olarak bir sloganınız var ise en sonuna onu ekleyin veya tanınmış biri iseniz sizi tanıdıkları isim ile; Artık iyi olanların değil, iyi oynayanların dünyası burası.

SON OLARAK BİR ÖRNEK BAŞLIK YAZALIM;

MTP-V1 1-105 PvP Emek Server Editsiz, Eşit ve hilesiz Bir Dünya!

TANITIM KISA TANIMI[AÇIKLAMASI] NASIL OLMALI?

Başlık'da olduğu gibi bunda ve diğer tüm form elemanlarında altında kısa bir kural tanımı bulunuyor, konumuz kısa tanım yani tanıtım açıklaması biz nasıl form elemanlarının altına kısa tanım koyuyor isek ve ne ölçüde önemli ise aynısı google için'de geçerlidir.
Biz bu tanımı size yaparken burda yazanlara göre içerik girmenizi istediğimizi belirtiyoruz, aynı sistem arama sayfaları için'de geçerlidir.
Tanıtım başlığı ve Tanıtım açıklaması bu arama sayfalarının kurallarıdır. Bu alanda yazan tanımlara göre listeleme yaparken girilen anahtar kelime orta emek server oyna ise ve eğer sizin başlığınız da ve kısa açıklamanız da orta emek kelimesi var ise bu durum da sizin tanıtımınızı dikkate alıp öne çıkartacaktır.
 

PEKİ BU TANITIM KISA AÇIKLAMASINI YAZARKEN NNELERE DİKKAT EDİLMELİ?

 • Başlık her zaman oyunun adıyla başlamalı
 • İkinci unsur seviye yazılmalı fakat bu kez 300 karaktere kadar desteğiniz olduğu için kısa tutmayın 1 başlangıç, 105 bitiş gibi yazın
 • Zorluk tipi yazılmalı Zor Emek,Orta Emek, Kolay Emek Vslik vb.
 • daha sonra ise oyununuzda ekli olan sistemlerin önemlilerini ve en çok arananlarını yazın örnek; editsiz, beta haritalı, simyasız, lycansız,kuşaklı vb.
 • Bu kısa tanım minimum 160 maksimum 300 karaktere kadar izin veriyor dolu dolu ama gereksiz şeylerin olmadığı bir kısa tanım olmalı
 • Son olarak bir sloganınız var ise ve sadece sizde olan bir sistem var ise en sonuna onu ekleyin veya tanınmış biri iseniz sizi tanıdıkları isim ile; Mobil Uygulama ile daha keyifli saatler, artık iyi olanların değil, iyi oynayanların dünyası burası.

SON OLARAK BİR ÖRNEK KISA TANIM YAZALIM;

MTP-V1 1 Başlangıç, 105 Bitiş PvP Zor Emek Server lycansız, simyasız, kuşaklı, beta haritalı, hilesiz, offline pazarlı Editsiz bir oyun. Mobil Uygulama ile daha keyifli saatler, artık iyi olanların değil, iyi oynayanların dünyası burası.

 

TANITIM ANAHTAR KELİMELERİ NASIL OLMALI?

Bu önem sırasında 3 kısım da yer almaktadır. Google artık bu kelimelere önem vermiyor olsa da bir çok tarayıcı hala bu kelimeler üzerinden arama yapıyor.

PEKİ BU TANITIM ANAHTAR KELİMELERİNİ YAZARKEN NNELERE DİKKAT EDİLMELİ?

 • Minimum 5 anahtar kelimesi ekleyebilirsiniz.
 • Bu anahtar kelimesi için'de sistem özelliklerini yazabilirsiniz; editsiz pvp,lycanlı pvp,simyalı pvp server vb. gibi
 • Server adınızıda ekleyebilirsiniz ama aynı şeyi 3-5 farklı şekil'de yazmayın örneğin, mtp-v1,mtp.v1,v1-mtp,v1.mtp vb. gibi

SON OLARAK BİR ÖRNEK ANAHTAR KELİME YAZALIM;

MTP.V1 Oyna,editsiz pvp oyna,lycanlı server oyna,offline shoplu server oyna,siyamsız pvp server

TANITIM LOGOSU NASIL OLMALI?

Facebook, Twitter vb. sosyal mecralar'da ve ve önizleme kısımların'da bu logonuz tanıtımınızı ve oyununuzu temsil edecektir. 250x250-300x300 boyutların'da png oyun logonuzu ekler iseniz sizin için daha iyi katkısı olacaktır.

TANITIM SLIDERI ZORUNLU MU? NASIL OLMALI?

Zorunlu değil, fakat daha iyi bir tanıtım konusu görüntüsüne sahip olmak istiyor iseniz ve daha fazla indexlenme olması için slider resimleri ekler iseniz sizin için hem görsel hemde sistemsel bir karkısı olacaktır. bu görüntüler 1100x300 boyutların'da minimum 2 görüntü olabilir önerimiz minimum 3 görüntü eklemenizdir.

TANITIM AÇILIŞ TARİHİ NEDİR? KATKISI NEDİR?

Bu sistem mtp-v1 sistemine özel hazırlanmış bir sistemdir. Bu sistem size eğer açılış tarihi önümüzdeki bir zaman ise tanıtımınıza ekstra bir alan ekleyecektir ve geri sayacaktır. Eğer oyununuz açıldı ise'de ne zaman açıldığı liste'de durum kısmında görünecektir.

 

TANITIM VİDEOSU NEDİR? KATKISI NEDİR?

Sadece youtube tanıtım linki ekleyebilirsiniz. Bu size eklediğiniz zaman tanıtıma video alanı ekleyecektir. Bu alana tıklandığın da popup içinde video açılacaktır.

Örnek tanıtım konusunuda inceleyerek bu konuyu tamamen kafanıza oturtabilirsiniz.

 

YAZAR HAKKINDA;
admin
Admin

Admin

KONU YORUMLARI
YORUM YAP

LAB

Tanıtım konusu nasıl hazırlanmalı? Nelere dikkat edilmeli?

Platform üzerin'de oluşturacağınız tanıtımın hangi özelliklere sahip olması, nelere dikkat edilmesi, uygun başlık nasıl hazırlanmalı, içerik'de nelere yer verilmeli bu tip bilgilerin cevaplarına bu makale'de ulaşabilirsiniz.

EN ÇOK OKUNAN 5 MAKALELER
admin
Admin Yazdı;

5 ay önce

Metin2 Pvp Tanıtımı nasıl yapılmalıdır, Pvp Server Reklam tiyoları. M..

admin
Admin Yazdı;

5 ay önce

İyi Bir Metin2 Pvp Server Tanıtımı Naıl Olmalı, Nelere Dikkat Edilmeli..

admin
Admin Yazdı;

5 ay önce

Metin2'de hangi karakter 92 ve 94 biyolog görevlerinden hangi özellikl..

admin
Admin Yazdı;

5 ay önce

Metin2 Pvp Serverler'de Navicat ile NPC ye item ekleme nasıl yapılır o..

admin
Admin Yazdı;

3 yıl önce

Metin2 Pet,Metin2 Pet Kodları,Pet Kodları,Yavrucuk Kutusu Kodu,Metin2 ..