Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Metin2 Pvp Tanıtımı nasıl yapılmalıdır, Pvp Server Reklam
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz

Metin2Serverler.Net sitesi olarak bu yazımızda sizlere tanıtım yaparkennelere dikkat etmeniz gerektiği konuda yardım etmeye çalışacağız.

Önelikle Metin2 Pvp Serverinize google'in sevebileceği bir isim alanadı oluşturmak gerekir.İçerisinde simge olan (- tire) gibi alan adları google tarafından çok sevilmez, benimsenmez. Alan adınız Metin, Pvp, Server, gibi başlıklar içermelidir ki google'dan index alma şansı o kadar artsın.

Sonrasında Server siteniz sade ve özgün olmalıdır. Kopya siteler google tarafından elenir ve aynı temayı kullanan daha çok hit sahibi Pvp Server sahipleri sizden daha hızlı sıralama alırlar.

Platform tanıtımlarında en çok para isteyen reklam siteleri ve bloglarından ziyade en çok trafik alan siteleri seçmelisiniz. Örneğin google'a Metin2 Pvp Serverler yazdığınızda ilk çıkan site ve forumlar gibi.

Pvp Tanıtım içeriğinde ise Metin2 oyuncularının en çok aradığı özellikler vurgulanarak sade ve hızlı bir tanıtım gereklidir. Örnek: 1-99 Emek Server Tanıtımı yapıyorsanız kimse npc de ne olduğunu merak etmez. Pvp Serveriniz Zor Server ise tanıtımda Dolunay Düşürmeli yazmanız yeterlidir. Tanıtıma npc resimleri koyarak tanıtımı uzun, kalabalık ve sıkıcı hale getirirsiniz.

İnsanların bir diğer merak ettikleri konu ise ise hangi boss un drobu ne kadardır. Bu konuda da bir bos kesip yerdeki itemler ile ss alıp resmini koymak yerine o bossun küçük bir resmi ve içerisinde bulunan itemler ile drop oranlarını yazmanız daha fazla ilgi çekmenize fayda sağlayacaktır.

son olarak bir Pvp Tanıtım Sitesindeki konuya site linkinizi eklerken tekrardan sitenizdeki reklam sayfanıza yönlendirmeyiniz. Bu durum oyunseverler için sıkıcı bir durumdur keza sizin tanıtımınızı okuyup beğenen kişiler tıklamış zaten o linke, tekrardan uzun uzasıya bi tanıtım ile karşılaşıp o site tanıtımındaki beğenmediği bir kısım görüp vazgeçen oyuncular olabilir. Bu yüzden tanıtım konusundan gelen oyuncularınızı direkt olarak anasayfa ya da kaydol kısmına gönderebilirsiniz.

Son olarak Metin2 Pvp oyuncuları oyunculuk dışında teknik bilgilerde de artık bilgi sahibi oldukları için, server online sayısı 1.000 iken sitede 5.000-10.000 gibi saçma abartılı rakamlar göstermeyiniz. Çünkü bir pvp için anlık 1.000 online gerçekten büyük bir rakam ve sitedeki o şişkin rakamlardan ötürü oyuna giren oyuncuların bir çoğu geri çıkmaktadır. (sonuçta kandırmacanın her türlüsü kötü ve iticidir)

bu makalemizde sizlere ufak kısa ve etkili Metin2 Pvp Tanıtım konusunda ipuçları vermeye çalıştık.

YAZAR HAKKINDA;
admin
Admin

Admin

KONU YORUMLARI
YORUM YAP

Metin2 Oyun Kılavuzu

Metin2 Pvp Tanıtımı nasıl yapılmalıdır, Pvp Server Reklam

Metin2 Pvp Tanıtımı nasıl yapılmalıdır, Pvp Server Reklam tiyoları. Metin2 Serverlerinizi en iyi şekilde tanıtmanın yolları, Metin2 oyuncuları sunucuda tutma yolları

EN ÇOK OKUNAN 5 MAKALELER
admin
Admin Yazdı;

3 ay önce

Metin2 Pvp Tanıtımı nasıl yapılmalıdır, Pvp Server Reklam tiyoları. M..

admin
Admin Yazdı;

3 ay önce

İyi Bir Metin2 Pvp Server Tanıtımı Naıl Olmalı, Nelere Dikkat Edilmeli..

admin
Admin Yazdı;

3 ay önce

Metin2'de hangi karakter 92 ve 94 biyolog görevlerinden hangi özellikl..

admin
Admin Yazdı;

3 ay önce

Metin2 Pvp Serverler'de Navicat ile NPC ye item ekleme nasıl yapılır o..

admin
Admin Yazdı;

3 yıl önce

Metin2 Pet,Metin2 Pet Kodları,Pet Kodları,Yavrucuk Kutusu Kodu,Metin2 ..