Metin2 Lycan Lycan Rehberi Lycan Statü

Metin2 Lycan hakkında herşey bu başlık altında toplamaya çalışacağız arkadaşlar.

LYCAN STATÜ : HP 45; INT 90; DEX 90; STR 90
Oyuna girdikten İlk başta ınt yani sihir intellegent gücünü 90 olana kadar 2 ınt ve 1 hp can gıdıyoruz. Int 90 olur olmaz zaten hp 45 civarında olmus oluyor. Daha sonra izleyeceğimiz statu birimi full dex olacaktır. Dex çeviklik kısmınıda full yapıyoruz sonra da str ye verıyoruz ta ki str 90 olana kadar.

 


Karakterın Kırmızı Kurt Ruhu skilli karaktere ekstra saldırı gücü verir ve bu skillin değerini ''ınt'' statüsü geliştirir karakterin birincil ve en önemli skill olduğu için ınt statüsünü ilk etapta 90 yapıyoruz. Bedensel için Hava Kılıcı; Büyülü Silah için B. Keskinlik neyse bu karakter içinde bu skill o denli önemli...
Ayrıca karakter her statüye ihtıyac duyduğu için B. Silah karakteri gibi düşük seviyelerde tam verim vermez karakter. Çünkü her karakter gibi hp'ye ıhtıyac duyar, yukarıda bahsettiğim skill için ınt gerekır ve bu skıll düz vuruslarını artırdığı için bu karakter için düz vurusunda önemli olduğunu biliyoruz. Demin bahsettiğim gibi düz vurus yapan karaktere str de lazım ama surayı atlamamak gerekıyor karakterın skıllerı dex statüsü ile daha çok artmakta. O yuzden sıralama; hp 45 / ınt 90 / dex 90 / str 90

Karakter Skill Sıralaması :
1-) Kırmızı Kurt Ruhu
2-) Çivit Kurt Ruhu
3-) Kurt Pençesi
4-) Yırtma
5-) Kurt Nefesi
6-) Kurt Atlayışı
Kırmızı Kurt Ruhu : Bu skill saldırı karakterin saldırı gücünü artırır ve savunma değerinde yazdığı oran kadar delici vuruş şansını artırır. Benım daha 17 Lv karakterımde hiç bir delici efsunu olmamasına rağmen karakterın delici vurus yaptığını farkettım. Zaten skillin açıklamasını dıkkatlı okuduğumuzda ; rakibin zırhı yok sayılır metnını görmüş oluyoruz peki delici vurusun acıklaması neydi ? Onda da bilindiği gibi rakıbın savunmasını yok sayar acıklaması verilmişti.
Çivit Kurt Ruhu : Karakterin saldırı hızını artırır. Bunun yanında rakibin ıskalama şansını artırır. Skillin acıklamalarında rakibin basarısızlığı ve sakınma sansı yazdığını bılıyoruz skıllde yazdığı oranda mıss yersınız bı nevı bloklama şansı diyebiliriz oldukca faydalı bı skıll 2. sıraya koymamın nedenı 2 özelliğinde cok ıyı olması madem düz vurus yapacaz bu skıll 2. sırada acılmalı bedensellerın öfkeyı m1 de bırakacak olsalar dahi 2. sırada actığını bılıyoruz. Artı olarak karakterın düz vurusları oldukca yavas eğer düz vurus yapıyorsanız bu skıll 2. sırada acılmalı.
Kurt Pençesi : Karakterin en yuksek saldırı gücüne sahıp skillidir. %20 gibi kritik orana sahıp olması bu skıllı daha da değerli kılmıs.
Yırtma : Bu skill karakterın atak skilleri arasında en önemli 2. skilldir. Nınja karakterının bıcak cevırme skillinde olduu gıbı bunda da art arda 2-3 vurus yapabılıyorsunuz. %20 krıtık orana sahıp olması ve kanama özelliği olması bu skilli diğer atak skıllerıne göre daha cazip kılıyor.
Kurt Nefesi : Sersemletme özelliği var ... 20 sn. dolum süresi handikap.
Kurt Atlayışı : En son sırada acılabilir.
Dipnot : Skill sıralamasını kendi düşüncelerime göre verdim. Skıll sıralaması karakterı kullanıs ve kişinin zevkıne göre değiştirebilir. O yuzden skıll acıklamalarını da verdim size uyan sekılde sıralayabılırsınız

 

Lycan Nedir? Hikayesi Nedir?
Lycanlar’ın varlığı, uzun süredir efsane ve söylencelerden ibaretti. Anlatılanlara göre çaresi olmayan bir virüse yakalanan insanlar, insanlıktan çıkıyormuş ve hafızalarını kaybediyormuş. Ateşle beraber bir uykuya dalıp uyandıklarında kurt başlı, kana susamış, dizginlenemeyen ve ölüm getiren bir yaratığa dönüşüyorlarmış. Çoğu kişi bunu hikaye zannediyordu ve sanki yer yarılıp içine girmişçesine geceleri ortadan kaybolanların üzerine suskunluk fermuarı çekiliyordu.

Bu iri yarı Lycanlar köylerde belirmeye başladığında herkes paniklemeye başladı. Bu unutulanlar kan ve intikam hırsı uğrunda mı geri dönmüştü?

Hayır, Lycanlar’ın derdi başkaydı. Yüzyıllardan beri gizlendikleri yerden çıkıp insanlara açılmalarının zamanı gelmişti. Bu gururlu ve bağımsız halk, kıtada cereyan eden çatışmalara daha fazla seyirci kalamazdı. Tehlike saçan karanlık Metin Taşları onları da felakete sürükleyebilirdi. Bu nedenle Lycan kardeşler birliği, insanlarla birlik olup omuz omuza kötüyle savaşmaya karar vermişti!(Bu Resmi Siteden alıntıdır. Tanımı)


Lycanlar Hakkında önemli notlar

Arkadaşlar Lycanlar diğer karekterler gibi aynı yerde doğmaz, Lycanlar kendi özel bölgelerinde doğar ve orada 3. seviyeye kadar görev yaparsınız ve bu görevleri yapmak kendim bugün yaptım, tam tamına 20 dakika sürer(ayakkabısız,iksirsiz yalın ayak) o yüzden erkenden kasılamazsınız. Ha ben görev yapmıcam diyorsanız köye inemezsiniz  oradada npcler(Yaratıklar) var fakat 1,2,3,4,5,6,7,8,9. seviye karekterleri yani domuz kurt ayı köpek . Görevler basit zaten. Görevleri aktaracağım.


Lycanlar Bölgesi Görevleri

Lycanlar görevleri sadece lycanlara özeldir arkadaşlar yani savaşçı sura vs vs yapamaz çünkü onların bölgelerine gidemezler bu bölgede size ilk görev hemen doğdunuz yerin yanında olan bi npcden geliyor görevde sizi bilge olan haritadaki bi konuma gönderiyor ve size bilgiler aktarıyor sonrada diğer npclere geçiyorsunuz onları dinliyorsunuz. En son görev zaten Metin görevidir. Sizden 5 6 tane metin kesmenizi istemekte ve ordan görevi tamamlayınca Portal sorumlusundan Şehre iniyorsunuz.


Lycanlar Hakkında Bilinmeyenler
Lycanlar Yarı insan Yarı Hayvanlardır.
Lycanlar yüzyıllardır kendi bölgelerinde yaşarlar ancak Metin saldırısı yüzünden şeytanlara kötülere son vermek için insanlarla iş birliği yaparlar.
Lycanlar metinleri yok etmek için yemin etmişlerdir.Çok Önemli Not!
Lycanlara özel bir skill npcsi yoktur ama ileride ekleneceğini düşünüyorum, Lycanlar 1. Seviyeden irtibaren N Tuşuna bastığınızda skill verebilmektesinizdir.

YAZAR HAKKINDA;
admin
Admin

Admin

KONU YORUMLARI
YORUM YAP

Metin2 Oyun Kılavuzu

Metin2 Lycan Lycan Rehberi Lycan Statü

metin2 lycan rehberi,metin2 lycan statüleri,metin2 lycan karakteri bilgi,metin2 lycan karakteri efsunları hakkında aradığınız bütün bilgileri metin2forge.com adresinde bulacaksınız.

EN ÇOK OKUNAN 5 MAKALELER
admin
Admin Yazdı;

7 gün önce

Metin2 Pvp Nedir?, Pvp Ne Anlama Gelir?, Metin2 Pvp Nasıl Kurulur? Hep..

admin
Admin Yazdı;

22 gün önce

Metin2 Pvp Tanıtımı nasıl yapılmalıdır, Pvp Server Reklam tiyoları. M..

admin
Admin Yazdı;

19 gün önce

İyi Bir Metin2 Pvp Server Tanıtımı Naıl Olmalı, Nelere Dikkat Edilmeli..

admin
Admin Yazdı;

4 gün önce

Metin2 Pvp Server sahipleri için hazırlamış olduğumuz Gm Kodları ve Gm..

admin
Admin Yazdı;

19 gün önce

Metin2'de hangi karakter 92 ve 94 biyolog görevlerinden hangi özellikl..